Franczyza w branży odzieżowej – dlaczego warto?

Luźne tematy

Otwieranie nowego biznesu to spore ryzyko, warto więc rozważyć opcję franczyza odzież. Dlaczego? Dużo łatwiej coś sprzedać, gdy się pracuje pod szyldem znanej marki. Firma, która ma renomę, gwarantuje łatwiejszy start. Rozpoznawalna marka to nie wszystko, co otrzymujemy od franczyzodawcy. Co jeszcze można zyskać, decydując się na tę formę współpracy?

Franczyzodawcy mają wiele do zaoferowania swoim kontrahentom. Pomoc w wyborze lokalizacji sklepu czy strategia know-how to tylko niektóre z udogodnień, na jakie może liczyć franczyzobiorca. Otrzymuje on także merytoryczne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności, co jest istotne zwłaszcza dla osób nie mających dużego doświadczenia.

Jakie korzyści daje franczyza?

Choć branża modowa jest mniej podatna na kryzysy niż inne, to otwarcie sklepu odzieżowego nie daje gwarancji powodzenia biznesu. Artykuły no name sprzedają się znacznie gorzej niż te ze znanym logo. Warto swój punkt sprzedaży zatowarować ubraniami marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Najlepiej zrobić to, wybierając franczyzę.

Decydując się na sklep monomarkowy, przy współpracy z GPoland, oprócz znaku handlowego, otrzymuje się także m.in. propozycję produktów do pełnego zatowarowania czy strategię działań marketingowych i PR-owych. W przypadku sklepu multimarkowego można liczyć m. in. na szkolenia z technik sprzedaży czy visual merchandisingu.

Franczyza? Sklep odzieżowy? To musi się udać!

Ugruntowana pozycja na rynku, szerokie grono wielbicieli danej marki, brak konieczności promowania swoich towarów, wsparcie profesjonalistów – to tylko niektóre z argumentów, które przytaczają zadowoleni franczyzobiorcy. Nie dziwi zatem liczba wyszukiwań hasła franczyza odzież. Jeśli sklep odzieżowy, to tylko w tej formule.

Potrzeba dużo czasu, energii i nakładów finansowych, by zyskać i utrzymać zaufanie klientów. Choć ubrania zawsze były, są i nadal będą pożądanym produktem, to trzeba wiedzieć, gdzie i jak je sprzedawać. Korzystając z wiedzy i doświadczenia franczyzodawcy, łatwiej stworzyć sprzyjające zakupom otoczenie.

Luźne tematy
Białko ziemniaka w żywieniu zwierząt – wysokowartościowy surowiec wolny od GMO.

Białko ziemniaczane uzyskuje się z soku komórkowego ziemniaka. Aby powstał gotowy surowiec stosuje się termiczno-kwasową koagulację, odwodnienie, a na końcu suszenie. Czym wyróżnia się ten produkt i dlaczego jest tak istotny w żywieniu zwierząt, szczególnie prosiąt? Sięgnij po fachowe porady i przeczytaj poniższy artykuł, który Ci wyjaśni, czym jest białko …

Luźne tematy
Jak kupować ubrania dobrej jakości dla dzieci?

Wiele osób zastanawia się, jakie ubrania kupować dla swoich dzieci i w jakich sklepach to robić. Jako rodzice powinniśmy zadbać o to, by naszym dzieciom niczego nie brakowało, a ubrania, które im kupujemy, powinny być najwyższej jakości i bezpieczne. Skóra dziecięca jest bardzo delikatna, ponieważ organizm nie wykształca jeszcze dobrze …

Luźne tematy
Lunchbox – czyli smaczny posiłek poza domem

Pożywna przekąska to coś, o czym warto pamiętać wychodząc z domu, szczególnie jeśli nasz dzień zapowiada się aktywnie. W takich sytuacjach przyda się samodzielnie skomponowany posiłek, spakowany do lunchboxa. Jakie grupy produktów powinien zawierać, aby dostarczyć nam energii na cały dzień? Na odpowiednie proporcje składników lunchowych zwracają uwagę m.in. eksperci …